Sauna Panorama

Otwórz się na świat

Wymiary

Cechy

Sauna SunCube Panorama

Designerska sauna ogrodowa, różniąca się od reszty naszych produktów głównie dużą szybą panoramiczną, która pozwoli na podziwianie pięknych widoków podczas oddawania się saunowym sesjom. Czy postawisz ją w górach, nad morzem, czy też nad pięknym jeziorem – to zależy tylko od Ciebie. Daj się ponieść wyobraźni razem z SunCube.

Piece Sauny

Do sauny możliwe jest dokupienie pieca Harvia Glow TRT90 9 kW z wbudowanym sterownikiem, natomiast opcjonalnie, za dodatkową opłatą, można zamienić go na piec sterowany smartfonem Huum Hive Mini 9 kW lub piec opalany drewnem Huum Hive Heat w celu uzyskania większej swobody usytuowania sauny. Do każdego pieca dołączony jest zestaw niezbędnych kamieni.

HUUM HIVE HEAT 12 kW

Huum Hive Mini 9 kW

Harvia Glow TRT90 9 kW

Konstrukcja Sauny

Sauna SunCube wykonana jest z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu może być zamontowana na świeżym powietrzu. Szkielet sauny oparty jest na belkach konstrukcyjnych, wykonanych ze świerkowego drewna klejonego. Wszystkie elementy konstrukcyjne i wykończeniowe przygotowywane są do montażu z użyciem cyfrowych maszyn CNC. Zapewnia to precyzję i solidność wykonania oraz właściwą stabilność zarówno podczas transportu, jak i użytkowania sauny. Górna część sauny SunCube jest pokryta odporną na uszkodzenia i warunki klimatyczne powłoką Line-X.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Porozmawiaj z naszym specjalistą Suncube

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
=

* pole wymagane