Gymcube

EKSKLUZYWNA SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

TWOJA PRYWATNA,
OUTDOOROWA
SIŁOWNIA

GymCube to stylowa, outdoorowa siłownia, przeznaczona do trenowania kalisteniki. GymCube swoim designem i kolorem idealnie pasuje do innych produktów SunCube, tworząc doskonały zestaw do aktywnego i relaksującego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Posiadając GymCube we własnym ogrodzie, możesz bez ograniczeń i o każdej porze dnia wykonywać trening na świeżym powietrzu na swojej prywatnej, outdoorowej siłowni.

Wzmocnij swoje Ciało

GymCube został stworzony do trenowania kalisteniki – ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała. Dzięki takim ćwiczeniom poprawisz wytrzymałość i kondycję, zbudujesz masę mięśniową, a także wpłyniesz pozytywnie na koordynację i elastyczność swojego ciała. Dodatkową zaletą kalistenicznych jest to, że nie obciążają one nadmiernie stawów.

Konstrukcja Gymcube

Solidna i wytrzymała konstrukcja GymCube została wykonana ze stali nierdzewnej. GymCube posiada także odpowiednio zaimpregnowane, drewniane elementy, takie jak rama, podest czy dębowe rączki, co gwarantuje komfort użytkowania i dodaje siłowni klasycznego i naturalnego charakteru.

Wymiary

Cechy

Kolory gymcube

Volcanic Bronze

Sunny coast

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Porozmawiaj z naszym specjalistą Suncube

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
=

* pole wymagane