Sauna ogrodowa Suncube Premium

EKSKLUZYWNA SAUNA FIŃSKA

Stwórz prywatne spa w swoim ogrodzie

Sauna SunCube to designerska, sześcioosobowa sauna fińska, która idealnie wkomponuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne otoczenie. Dzięki SunCube pozytywnie wpłyniesz na własne zdrowie, poprawisz kondycję oraz odprężysz ciało i umysł. Seanse w saunie SunCube pomogą także oczyścić organizm z nagromadzonych w ciele toksyn.‎

Wymiary

Cechy

Kolory Sauny

Volcanic Bronze

Sunny coast

Konstrukcja
Sauny

Sauna SunCube wykonana jest z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu może być zamontowana na świeżym powietrzu. Szkielet sauny oparty jest na belkach konstrukcyjnych, wykonanych ze świerkowego drewna klejonego. Wszystkie elementy konstrukcyjne i wykończeniowe przygotowywane są do montażu z użyciem cyfrowych maszyn CNC. Zapewnia to precyzję i solidność wykonania oraz właściwą stabilność zarówno podczas transportu, jak i użytkowania sauny. Górna część sauny SunCube jest pokryta odporną na uszkodzenia i warunki klimatyczne powłoką Line-X.

ZRELAKSUJ CIAŁO I UMYSŁ

Piece Sauny

Do sauny możliwe jest dokupienie pieca Harvia Glow TRT90 9 kW z wbudowanym sterownikiem, natomiast opcjonalnie, za dodatkową opłatą, można zamienić go na piec sterowany smartfonem Huum Hive Mini 9 kW lub piec opalany drewnem Huum Hive Heat w celu uzyskania większej swobody usytuowania sauny. Do każdego pieca dołączony jest zestaw niezbędnych kamieni.

HUUM HIVE HEAT 12 kW

Huum Hive Mini 9 kW

Harvia Glow TRT90 9 kW

UWOLNIJ SWOJĄ SAUNĘ

Ciesz się swoją sauną SunCube wszędzie tam, gdzie chcesz. Z piecem na drewno Huum Hive Heat nie jesteś ograniczony przyłączem elektrycznym. Dzięki temu postawisz saunę SunCube tam, gdzie najlepiej współgra z estetyką Twojego ogrodu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów?

Porozmawiaj z naszym specjalistą Suncube

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
=

* pole wymagane